Skup pustych tuszy i tonerów

skup pustych tuszy i tonerów

Prowadzimy skup pustych tuszy i tonerów do drukarek atramentowych oraz laserowych!!!

Prowadzimy skup pustych tuszy i tonerów do drukarek atramentowych oraz laserowych!!! Posiadasz zużyte kartridże do drukarek laserowych i atramentowych? Nie wiesz, co z nimi zrobić? Zgłoś się do nas. Wykorzystane materiały eksploatacyjne poddajemy regeneracji, tym samym mamy realny wpływ na zminimalizowanie ilości odpadów.

Dzięki tej usłudze z zyskiem dla siebie i środowiska rozwiążesz problem zalegających w biurze lub domu już wykorzystanych wkładów do urządzeń drukujących. Możesz liczyć nie tylko na przejrzyste zasady współpracy z nami, ale i atrakcyjne stawki. Dowiedz się więcej na temat tego, jak przebiega skupowanie zużytych tonerów w naszej firmie. Przekonaj się, że będzie to opłacalna inwestycja!

Dlaczego nie należy wyrzucać zużytych tonerów do śmieci?

Pojemników zawierających wkład do druku, czyli proszek lub atrament, zdecydowanie nie należy wyrzucać razem z innymi plastikowymi odpadami. Po pierwsze, znajdujące się w nich resztki zawierają różnorodne substancje chemiczne, które należy utylizować w odpowiedni sposób. Po drugie, poza obudową ze sztucznego tworzywa, kasety składają się również z wielu innych elementów. Do nich zaliczają np.: mikroczip, wałek magnetyczny, listwa czyszcząca czy podająca. Dlatego lepiej odwiedzić z nimi skup zużytych tonerów, gdzie poddane zostaną odpowiedniemu przetworzeniu.

Czym jest regeneracja tonerów i tuszy?

Polega ona na przygotowaniu pustej kasety drukującej do prawidłowej pracy. Proces ten obejmuje wymianę wykorzystanych części i ponowne napełnienie pojemnika odpowiednio dopasowanym proszkiem lub atramentem. Temu zabiegowi można poddać dowolny model bez względu na to, jaka firma jest jego producentem. Zajmujemy się skupowaniem zużytych zasobników, ale zapewniamy również tę usługę. Nie zaleca się samodzielnej regeneracji akcesoriów do drukarek ze względu na to, że proces ten wymaga wiedzy i doświadczenia, której nie ma wielu użytkowników tego rodzaju urządzeń.

Co zrobić z pustymi, niepotrzebnymi tonerami?

Korzystając z drukarki na co dzień w domu czy w pracy, z pewnością niejednokrotnie miałeś taki dylemat. W związku z tym, że skupujemy puste tonery, możesz je z zyskiem sprzedać i dzięki temu zadbać o środowisko. Wystarczy, że wybierzesz nasz punkt odbioru! Jako specjaliści zajmiemy się zużytymi pojemnikami w odpowiedni sposób.

Jak wygląda procedura sprzedaży tonerów i tuszy?

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Podaj nam możliwie jak najwięcej informacji, w tym markę pustego wkładu do drukarki i jego datę produkcji. Na tej podstawie wykonamy wycenę. Jeśli ją zaakceptujesz, ustalimy formę przekazania pojemników, a po ich weryfikacji niezwłocznie przelejemy umówioną kwotę na wskazany przez Ciebie numer konta bankowego.

Skorzystaj z naszej oferty!

Pozyskiwane przez nas zbiorniki są poddawane recyklingowi, czyli powtórnemu wykorzystaniu odpadów. Skupowanie zużytych tonerów do drukarek laserowych czy atramentowych to oferta ekologiczna i ekonomiczna. Sprzedanie wykorzystanych wkładów pozwoli Ci odzyskać gotówkę, a przy tym będziesz miał realny wpływ na ochronę środowiska naturalnego.

Interesują nas pojemniki nieuszkodzone mechanicznie i elektronicznie. Nie mogą być więc pęknięte, porysowane, niekompletne czy regenerowane (powtórnie napełniane). Skupujemy zużyte tonery do urządzeń drukujących bez śladów ingerencji i kompletne.

Nie wyrzucaj – sprzedaj! Największy skup zużytych tonerów do drukarek w Poznaniu

Nasza firma zajmuje się skupem tonerów w aż trzech punktach na terenie Poznania. Gwarantujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny, a także satysfakcję z kroku w kierunku ratowania planety! Wystarczy, że przyniesiesz do nas oryginalne, zużyte materiały eksploatacyjne, które nie były wcześniej poddane jakiejkolwiek regeneracji. Zajmujemy się skupem wkładów od takich marek, jak Hewett Packard, Canon, Samsung, Epson i Brother.

Masz jakieś pytania dotyczące wykorzystanych wkładów po proszku lub atramencie? Skontaktuj się z nami!Starannie sprawdzimy dostarczony przez Ciebie tusz bądź toner, a następnie zaproponujemy Ci odpowiednią cenę. Jesteśmy przekonani, że będziesz z niej zadowolony! Dbaj o środowisko, nie wyrzucaj do śmietnika, a przy okazji uzyskaj korzyści finansowe.

Infolinia : (61)663-63-16

facebook: https://www.facebook.com/tuszetonerypoznan

lub przez formularz kontaktowy Kontakt