Serwis drukarek w Poznaniu

Masz problem z drukarką/kopiarką?

Awaria sprzętu spędza Ci sen z powiek niczym podatek od nieruchomości Danielowi Obajtkowi?? :))

Nie trać czasu i nerwów!

Zapraszamy serdecznie do naszego punktu przy ul. Libelta 26 w celu naprawy drukarek w Poznaniu!

W miarę możliwości postaramy się pomóc już na miejscu, usuwając przyczynę usterki. W sytuacji gdy nie będziemy w stanie zaradzić od razu, współpracujemy od kilku lat z zaufanym serwisem, który relizazuje dla nas naprawy sprzętów drukujących m.in. takich marek, jak Brother, Canon czy HP.

W czasach, gdy ceny drukarek spadły, wychodzimy klientom na przeciw z procedurą serwisową, po zostawieniu u nas drukarki, przewozimy sprzęt na serwis, i w momencie kiedy mamy diagnozę usterki oraz dokładny kosztorys potencjalnej awarii, kontaktujemy się pod pozostawiony numer telefonu i wtedy klient oceniając opłacalność naprawy podejmuje decyzję odnośnie do realizacji usługi serwisowej.

Opierając się na własnym doświadczeniu niejednokrotnie sami doradzamy klientom czy warto dany model oddać do serwisu.

Zapraszamy!!

Serwis drukarek – jak pracujemy?

Działania zawsze zaczynamy od diagnostyki, która obejmuje wywiad z klientem i dokładny przegląd urządzenia. Po stwierdzeniu problemu staramy się odnaleźć jego źródło, a następnie zrealizować naprawę i usunąć usterki, tak aby sprzęt odzyskał pełną funkcjonalność i wydajność. Służymy wsparciem niezależnie od producenta danego modelu – wykonujemy w naszych punktach w Poznaniu serwis drukarki HP, Brother, Canon, Samsung, Epson oraz innych marek.

Zdajemy sobie sprawę, że niekiedy przywrócenie urządzenia do prawidłowego działania jest niemożliwe lub nieopłacane. W razie zaistnienia takiej sytuacji błyskawicznie informujemy o tym klienta, którego interesy traktujemy priorytetowo. Stawiamy na uczciwe, jasne i korzystne finansowo warunki współpracy oraz profesjonalizm. Wysoka skuteczność serwisu wynika zarówno z doświadczenia i wiedzy naszych pracowników, jak i świetnej jakości sprzętu, który wykorzystujemy do świadczenia usług. Jeżeli więc interesuje Cię naprawa drukarek HP, Brother czy Canon, w Poznaniu zleć ją naszemu serwisowi!

Jakie problemy najczęściej występują w drukarkach?

Oferując już od wielu lat ich serwisowanie, wiemy, które usterki z reguły się w nich powtarzają. Świadczona przez nas naprawa drukarek w Poznaniu najczęściej obejmuje m.in.:

  • czyszczenie głowicy drukującej,
  • wymianę zespołu bębna,
  • regenerację tonera lub zespołu grzewczego,
  • wymianę rolki pobierającej, czujnika, pasa transferowego,
  • konserwację i czyszczenie urządzeń drukujących.

Gwarantujemy szybki czas realizacji przyjętych zleceń. Jednak sprawna obsługa to tylko jedna z wielu korzyści, jakie wiążą się ze skorzystaniem z tej oferty. Prowadzony przez nas serwis drukarek w Poznaniu ma rozbudowane zaplecze techniczne, w którym nie tylko wdrażamy w życie różne rozwiązania zapewniające nieprzerwaną pracę urządzeń drukujących, ale też zajmujemy się ich konserwacją. Gwarantujemy wysokiej jakości kompleksowy przegląd sprzętu.

Poproś o wycenę naprawy drukarki!

Skorzystaj z naszej oferty! Kiedy otrzymamy Twoje zgłoszenie, skontaktujemy się z Tobą w celu wstępnego zdiagnozowania usterki. W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy odpowiedzi we wszystkich kwestiach związanych z naprawą drukarek. Serwis może przygotować dla Ciebie ewentualną wycenę. Czasami wystarczające do tego okazują się informacje przekazane przez klienta, na podstawie których można ustalić przypuszczalny powód powstania problemu.

Poproś o podanie kosztu usunięcia usterki sprzętu. Przedstawimy Ci wstępny kosztorys naprawy drukarki. Po jego akceptacji przeprowadzimy prace serwisowe. Jeżeli pojawią się inne problemy generujące dodatkowe wydatki, skontaktujemy się z Tobą w celu ich akceptacji.

Oddaj swoją drukarkę do profesjonalnego serwisu!

Specjalizujemy się w szeroko pojętej poprawie funkcjonowania urządzeń wielofunkcyjnych, kiedy tylko odmawiają posłuszeństwa lub mają niesprawne podzespoły. W serwisie zajmujemy się drukarkami klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Skorzystaj z naprawy sprzętu drukującego oferowanej przez specjalistów w Poznaniu!