Serwis drukarek w Poznaniu

Masz problem z drukarką/kopiarką?

Awaria sprzętu spędza Ci sen z powiek niczym podatek od nieruchomości Danielowi Obajtkowi?? :))

Nie trać czasu i nerwów!

Zapraszamy serdecznie do jednego z trzech naszych punktów w Poznaniu!

W miarę możliwości postaramy się pomóc już na miejscu, usuwając przyczynę usterki. W sytuacji gdy nie będziemy w stanie zaradzić od razu, współpracujemy od kilku lat z zaufanym serwisem, który relizazuje dla nas naprawy sprzętów drukujących m.in. takich marek, jak Brother, Canon czy HP.

W czasach, gdy ceny drukarek spadły, wychodzimy klientom na przeciw z procedurą serwisową, po zostawieniu u nas drukarki, przewozimy sprzęt na serwis, i w momencie kiedy mamy diagnozę usterki oraz dokładny kosztorys potencjalnej naprawy, kontaktujemy się pod pozostawiony numer telefonu i wtedy klient oceniając opłacalność naprawy podejmuje decyzję odnośnie realizacji naprawy serwisowej.

Opierając się na własnym doświadczeniu niejednokrotnie sami doradzamy klientom czy warto dany model naprawiać.

Zapraszamy!!

Jak pracujemy?

Działania zawsze zaczynamy od diagnostyki, która obejmuje wywiad z klientem i dokładny przegląd urządzenia. Po stwierdzeniu problemu staramy się odnaleźć jego źródło, a następnie zrealizować naprawę i usunąć usterki, tak aby sprzęt odzyskał pełną funkcjonalność i wydajność. Służymy wsparciem niezależnie od producenta danego modelu – wykonujemy w naszych punktach w Poznaniu serwis drukarki HP, Brother, Canon, Samsung, Epson oraz innych marek.

Zdajemy sobie sprawę, że niekiedy przywrócenie urządzenia do prawidłowego działania jest niemożliwe lub nieopłacane. W razie zaistnienia takiej sytuacji błyskawicznie informujemy o tym klienta, którego interesy traktujemy priorytetowo. Stawiamy na uczciwe, jasne i korzystne finansowo warunki współpracy oraz profesjonalizm. Wysoka skuteczność serwisu wynika zarówno z doświadczenia i wiedzy naszych pracowników, jak i świetnej jakości sprzętu, który wykorzystujemy do świadczenia usług. Jeżeli więc interesuje Cię naprawa drukarek HP, Brother czy Canon, w Poznaniu zleć ją naszej firmie!