Serwis drukarek w Poznaniu

Masz problem z drukarką/kopiarką?

Awaria sprzętu spędza Ci sen z powiek niczym podatek od nieruchomości Danielowi Obajtkowi?? :))

Nie trać czasu i nerwów!

Zapraszamy serdecznie do jednego z trzech naszych punktów naprawy drukarek w Poznaniu!

W miarę możliwości postaramy się pomóc już na miejscu, usuwając przyczynę usterki. W sytuacji gdy nie będziemy w stanie zaradzić od razu, współpracujemy od kilku lat z zaufanym serwisem, który relizazuje dla nas naprawy sprzętów drukujących m.in. takich marek, jak Brother, Canon czy HP.

W czasach, gdy ceny drukarek spadły, wychodzimy klientom na przeciw z procedurą serwisową, po zostawieniu u nas drukarki, przewozimy sprzęt na serwis, i w momencie kiedy mamy diagnozę usterki oraz dokładny kosztorys potencjalnej naprawy, kontaktujemy się pod pozostawiony numer telefonu i wtedy klient oceniając opłacalność naprawy podejmuje decyzję odnośnie realizacji naprawy serwisowej.

Opierając się na własnym doświadczeniu niejednokrotnie sami doradzamy klientom czy warto dany model naprawiać.

Zapraszamy!!

Serwis drukarek – jak pracujemy?

Działania zawsze zaczynamy od diagnostyki, która obejmuje wywiad z klientem i dokładny przegląd urządzenia. Po stwierdzeniu problemu staramy się odnaleźć jego źródło, a następnie zrealizować naprawę i usunąć usterki, tak aby sprzęt odzyskał pełną funkcjonalność i wydajność. Służymy wsparciem niezależnie od producenta danego modelu – wykonujemy w naszych punktach w Poznaniu serwis drukarki HP, Brother, Canon, Samsung, Epson oraz innych marek.

Zdajemy sobie sprawę, że niekiedy przywrócenie urządzenia do prawidłowego działania jest niemożliwe lub nieopłacane. W razie zaistnienia takiej sytuacji błyskawicznie informujemy o tym klienta, którego interesy traktujemy priorytetowo. Stawiamy na uczciwe, jasne i korzystne finansowo warunki współpracy oraz profesjonalizm. Wysoka skuteczność serwisu wynika zarówno z doświadczenia i wiedzy naszych pracowników, jak i świetnej jakości sprzętu, który wykorzystujemy do świadczenia usług. Jeżeli więc interesuje Cię naprawa drukarek HP, Brother czy Canon, w Poznaniu zleć ją naszej firmie!