o firmie cartridge poznan

Cartridge Poznań

O firmie

Cartridge Poznań jako firma w branży regeneracji i sprzedaży materiałów eksploatacyjnych swoją działalność rozpoczęła w marcu 2004 roku, jako dość szybko rozwijającą się sieć lokalnych sklepów Cartridge World w Polsce. Chyba każdy mieszkaniec Poznania przynajmniej raz w życiu przejeżdżając samochodem lub spacerując zwrócił uwagę na naszą główną siedzibę znajdującą się na rogu ulicy Libelta i Alei Niepodległości lub na któryś z dwóch pozostałych punktów mieszczących się na rogu ul. Dąbrowskiego i Janickiego oraz na ulicy Słowiańskiej.

Przez ponad 10 lat obecności na rynku obsłużyliśmy tysiące klientów, wypracowując sobie pozycję jednego z wiodących dostawców tonerów i kartridży nie tylko w Poznaniu, ale i całej Wielkopolsce. Przez te wszystkie lata z dużym powodzeniem realizowaliśmy misję Cartridge World – największej na świecie sieci specjalizującej się w sprzedaży tzw. tonerów zastępczych, liczącej ponad 1400 sklepów w 47 krajach świata.

Realizując nowe wyzwania, w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz technologiczne wsparcie Cartridge World, postanowiliśmy w 2014 roku powołać do życia, pod nazwą Cartridge Poznań, nową markę produktów. Stanowi ona naszą odpowiedź dla intensywnie rozwijającego się rynku materiałów eksploatacyjnych. Proponujemy Państwu jeszcze wyższe standardy obsługi, wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania artykułów alternatywnych w najlepszej, dostępnej cenie.

Cartridge Poznań to:

– doskonała jakość (dajemy pełną gwarancję aż do wyczerpania wkładu)

– szybka obsługa (średni czas realizacji zamówienia w Poznaniu to 1-4 godziny)

– bezpłatna dostawa na terenie Poznania i okoli

– konkurencyjne ceny (atrakcyjne rabaty dla stałych klientów)

– dogodne formy płatności (przelewy do 30 dni dla firm)

o firmie cartridge poznan platnosci

  • 3 sklepy stacjonarne Nasze Sklepy
  • Usługi serwisowe, czyszczenie, oraz konserwacja drukarek
  • Doradztwo przy kupnie drukarek

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebook http://facebook.com/tuszetonerypoznan